Dragomer, junij 2022 –  Blagovna znamka Pampers je dvajsetim slovenskim vrtcem, ki so z motivacijskim pismom in risbami prepričali žirijo na  razpisu »Glej, kako rastem« podarila visoke grede. Med izbranci je tudi Vrtec Log – Dragomer.

Vrtec naj postane zgled za male junake našega časa, v tem duhu je podjetje Orbico d. o. o. v imenu blagovne znamke Pampers pripravilo dobrodelni projekt, ki spodbuja prve korake v trajnost v slovenskih vrtcih. Dvajsetim vrtcem, ki so z motivacijskim pismom in risbami pokazali največji interes oziroma vrtcem, ki so žirijo prepričali, da želijo s svojim prispevkom pomagati otroke pripraviti na svet, v katerem prevladujejo trajnostne izbire, je Pampers nagradil z brezplačnimi visokimi gredami za učenje in igro otrok. Anja Žerovnik, ki je skupaj z Natašo Kogovšek prijavila vrtec Dragomer na razpis je povedala, da je cilj projekta z malimi koraki spodbuditi trajnostne navade za boljši jutri. »Na ta razpis se je prijavil tudi naš vrtec Dragomer. Z motivacijskim pismom in risbami smo bili izbrani med 98 prijavljenimi. Vrtec je prejel visoko gredo in ves komplet za pripravo prvega vrtička. Otroci radi sodelujejo in pomagajo pri zalivanju in urejanju visoke grede ter se že veselijo prvih pridelkov,« nam je zaupala vzgojiteljica Anja Žerovnik. Kot pravijo pri Pampersu je dvajset najboljših prijav navdušilo s svojo vizijo in načrti za visoke grede ter prikupnimi odgovori otrok, risbami in celo pesmicami na temo pridelave hrane.

V. L. in Anja Žerovnik

Foto: Anja Žerovnik